back
top en de en 02
leval
ikonky


Profil firmy

Firma Leval s.r.o. byla založena v roce 1997. Jejím nosným programem jsou dodávky komponentů pro opláštění objektů od vybraných výrobců z Německa, Belgie, Švýcarska, Francie, Nizozemska, Rakouska a Polska. Firma zastupuje přední světové výrobce ocelových trapézových profilů a příbuzných ocelových výrobků. Odběratelé těchto materiálů jsou stavební a konstrukční firmy, výrobci ocelových a betonových konstrukcí, montážní firmy, dodavatelé technologických celků a ucelených částí staveb, zámečnické firmy, investoři a dodavatelé stavebních materiálů.

Dodávané výrobky

  • ocelové trapézové profily s výškou vlny od 2 do 200 mm pro řešení fasádních, obkladových, stěnových a střešních konstrukcí
  • hliníkové trapézové profily
  • kazetové profily od 100 do 160 mm pro řešení stěnových a střešních konstrukcí
  • trapézové profily pro konstrukce stropů v nichž spolupůsobí trapézový profil s betonovou vrstvou
  • sendvičové panely s izolační vrstvou PUR pro řešení stěn, fasád a střech
  • sendvičové panely s izolační vrstvou z minerálních vláken pro řešení střech a fasád
  • chladírenské a mrazírenské sendvičové panely
  • ocelové tenkostěnné za studena ohýbané pozinkované Z a C profily, použitelné jako vaznice nebo paždíky
  • doplňkový sortiment jako ohýbané lemovací a ztužující profily, tabulový rovný plech, prosvětlovací desky k profilům a panelům a spojovací a těsnící materiál

Nabízené služby zákazníkům
Společnost zajišťuje dodávky svým zákazníkům přímo na místo použití systémem "just in time". Dále poskytuje svým zákazníkům rady jak co nejúčelněji použít uvedené materiály vzhledem k nárokům na ně kladeným a také s ohledem na jejich cenu a termín dodávky.

Úloha společnosti Leval na trhu se stavebními materiály
Základní filozofií firmy je přesvědčení, že korektní jednání se zákazníkem, schopnost poradit mu v krátké době při řešení problémů souvisejících s tímto oborem a zajištění optimálních dodávek v reálném čase jsou hodnoty, které každý zákazník musí u společnosti Leval s.r.o. najít.

Působnost
Nabídka dodávek se neomezuje pouze na zakázky pro stavby na území České republiky, ale společnost dokáže zajistit přímé dodávky i do jiných evropských zemí a do zámoří. Jedná se o pomoc při kontraktech českých montážních firem v zahraničí, případně při zámořských dodávkách pro akce větších investičních celků. Několik takových akcí již bylo úspěšně realizováno.

Všechny profily v katalogu jsou certifikovány pro použití ve stavebnictví.


LEVAL s.r.o.
Volejbalistů 1769/5
CZ - 370 01 České Budějovice
DIČ CZ 25 16 34 00

Tel.: +420 387 222 100
Tel.: +420 387 222 210
Fax: +420 387 222 111
E-mail: leval@leval.cz
Skype: levalcz

Kontaktní formulář


Copyright © 2010 Leval s.r.o. All rights reserved. Ochrana osobních údajů

Webdesign, eSHOP by 1K Design s.r.o.

prava
email print